Kinderboekenweek: worden wie je wil, ook als persoon.

De kinderboekenweek gaat over Worden wie je wil. Het beroep in kinderboeken staat centraal. Worden wie je wil kun je echter ook breder vertalen: verkennen wie je bent en wat kenmerkend is voor jou. Groeien in je persoonlijkheid. Dat speelt een belangrijke rol in onze school.

Voor de opening van de Kinderboekenweek bracht het team een uitvoering van het prentenboek ‘De mooiste vis van de zee’, geschreven door Marcus Pfister. 

Regenboog is de mooiste vis in de zee. Maar hij is trots en ijdel. Daardoor heeft hij geen enkele vriend. Pas als hij een van zijn mooie schubben met een andere vis deelt – en later nog meer – vinden ze hem aardig. En dan merkt hij dat het belangrijker is om vrienden te hebben dan de mooiste te zijn!

rpt

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s